Kategorie

Promocje

Najczęściej kupowane

Informacje

Producenci

Lista produktów producenta: Gabriella

Trwałe, eleganckie i misternie wykończone pończochy, rajstopy, podkolanówki, legginsy i skarpetki to główna oferta marki, która stale poszerza swój asortyment, starając się sprostać najwyższym wymogom Kobiet.
Gabriella to najlepszej jakości polskie wyroby pończosznicze, które dostępne są na rynku już od 1996 roku. Trwałe, eleganckie i misternie wykończone pończochy, rajstopy, podkolanówki, legginsy i skarpetki to główna oferta marki, która stale poszerza swój asortyment, starając się sprostać najwyższym wymogom Kobiet.

Artykuły Gabriella zyskały sobie zaufanie zarówno polskich odbiorców w branży hurtowniczej i dystrybucyjnej, jak i doceniane są przez zagranicznych nabywców w 35 krajach całego świata. Z dnia na dzień zwiększa się liczba Kobiet, które doceniają przystępną cenę, wytrzymałość oraz gustowne wykończenie oferowanych rajstop i innych artykułów pończoszniczych Gabriella.

Wszystkie wyroby marki przygotowywane są z wykorzystaniem najlepszej jakości materiałów znanych producentów lokalnych i zagranicznych, a także zastosowanie nowoczesnego parku maszynowego zapewnia Kobietom pełne zadowolenie z oferowanych artykułów. Z tego powodu Gabriella została dwukrotnie odznaczona nagrodą „Najlepsze w Polsce” oraz Laurem Konsumenta w kategorii „Odkrycie roku”.
Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.