Motywacja i sukces

Promocje

Najczęściej kupowane

Informacje

Producenci

Ostatnio przeglądane

Czynniki osiągania sukcesu - Eugene Griessman Zobacz większe

Czynniki osiągania sukcesu - Eugene Griessman

ZM_026

Nowy produkt

Czyli kilka praktycznych lekcji dla wszystkich ludzi, którzy mają wielką motywację i chcą osiągać nieprzeciętne wyniki.

Więcej szczegółów

41,70 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Czyli kilka praktycznych lekcji dla wszystkich ludzi, którzy mają wielką motywację i chcą osiągać nieprzeciętne wyniki.

Poznaj... Uniwersalne zasady odnoszenia sukcesu ...i otwórz drzwi, przed którymi większość ludzi się zatrzymuje.

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, dlaczego jedni ludzie osiągają sukces, a inni nie?

Jeśli tak, to radzę Ci wyłączyć Gadu-Gadu, przestać słuchać muzyki i uważnie przeczytać każde następne słowo...

Wybierz dowolny 1000 ludzi na początku ich karier i obserwuj ich rozwój przez następne 40 lat. Według danych GUS-u – tylko jedna osoba z tysiąca osiągnie spektakularny sukces: będzie bardzo bogata albo będzie robiła zawrotną karierę w zawodzie, który kocha. 50 osób będzie finansowo zabezpieczonych i będzie prowadzić dostatnie i spokojne życie – aż do końca.

Około 100 wciąż będzie pracować, ale nie dlatego, że chcą, tylko dlatego, że muszą. 350 osób nie będzie już żyło, a mniej więcej 500 będzie wegetować na minimalnej stopie lub na łasce innych ludzi. To jest 5% tych, którzy odnieśli sukces, i 95% tych, którzy ponieśli porażkę.

Co trzeba robić, żeby być wśród 5% ludzi sukcesu?

Odpowiedź nie jest jednoznaczna, nie ma takiego czegoś, jak złota reguła sukcesu czy przepis na pewny sukces. Ale można sprawdzić, w jaki sposób ludzie, którzy już odnieśli sukces, to zrobili. Można przeanalizować drogę do sukcesu sławnych ludzi i wyciągnąć z niej konkretne wnioski.

Można skorzystać z doświadczeń ludzi sukcesu.

Właściwie po co wyważać kilka już razy otwarte drzwi? Po co uczyć się na błędach, skoro można oprzeć się na cudzych doświadczenia i od innych ludzi dowiedzieć się, co gwarantuje sukces?

Pamiętasz, jak Twój dziadek, ojciec albo nauczyciel dawali Ci rady, co robić albo czego unikać w życiu? Wiele z tych rad po latach okazywało się prawdziwymi skarbami i byliśmy wdzięczni za nie. Te mądrości życiowe
płynęły z jednego cennego źródła...
z doświadczenia życiowego... które mieli starsi. Oni już poznali i przeżyli pewne rzeczy, mają pewien bagaż doświadczeń, którym mogą się dzielić z innymi.

A teraz pomyśl: gdyby jakaś osoba, która odnosiła wielki sukces – powiedzmy, zdobyła Oscara – zaczęła Ci udzielać rad, jak osiągnąć sukces w aktorstwie... Czy nie pomogłoby Ci to w dążeniu do bycia sławnym aktorem?

Wyobraź sobie, o ile łatwiej Ci będzie osiągnąć sukces, jeżeli dostaniesz kilka życiowych porad od osób, które mają „duże doświadczenie w sukcesie”.

Rady i doświadczenia osoby, która już odniosła spektakularny sukces, są bezcenne na starcie.

Wyobraź sobie osobę, którą bardzo podziwiasz – nie wiem, może to jest sławny aktor – np. Marek Kondrat – albo piosenkarz, np. Michał Wiśniewski (niezależnie od tego, co o nim myślisz, trzeba przyznać, że osiągnął wielki sukces).

Gdyby teraz ta osoba zaczęła Ci dawać rady odnośnie tego, jak odnieść sukces – czy nie pomogłoby Ci to trochę w życiu? A może raczej – jak bardzo takie rady pomogłyby Ci osiągnąć sukces?

Pomyśl, co by było, gdyby pozbierać doświadczenia kilkudziesięciu znanych osób, które już odniosły sukces, i wyciągnąć z nich najważniejsze rzeczy? Wydobyć czynniki, które łączą wszystkich ludzi sukcesu. Takie Czynniki sukcesu”, czyli czynniki, dzięki którym ludzie osiągają sukces.

Zobacz pełen opis i pobierz darmowy e-book promocyjny oraz zobacz opinie klientów na temat tej publikacji.
KLIKNIJ ABY ZAMÓWIĆ

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Czynniki osiągania sukcesu - Eugene Griessman

Czynniki osiągania sukcesu - Eugene Griessman

Czyli kilka praktycznych lekcji dla wszystkich ludzi, którzy mają wielką motywację i chcą osiągać nieprzeciętne wyniki.