Praca i kariera

Promocje

Najczęściej kupowane

Informacje

Producenci

Ostatnio przeglądane

Metody poszukiwania pracy - Anna Pasławska-Mioduszewska Zobacz większe

Metody poszukiwania pracy - Anna Pasławska-Mioduszewska

ZM_093

Nowy produkt

Jak znaleźć pracę swoich marzeń?

Więcej szczegółów

19,90 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Jak znaleźć pracę swoich marzeń?

Jeśli chcesz wreszcie znaleźć pracę, która dałaby Ci pełną satysfakcję i dochody, o jakich marzyłeś, to jest książka, z którą powinieneś się zapoznać.

Oto dlaczego.

Wiele osób pracuje w miejscu, którego nie lubi (żeby nie użyć mocniejszych słów) tylko dlatego, że nie mają pojęcia, że gdzieś tam czeka na nich znacznie lepsze stanowisko wśród milszych ludzi i za większe pieniądze. A przecież wystarczy tylko ją znaleźć. No właśnie i w tym jest cały problem.

Dwóch chłopaków kończy studia. Uczyli się na tych samych kierunkach i mieli podobne wyniki w nauce. Nie byli specjalnie majętni ani też ich rodzice nie mieli wyrobionych kontaktów. Jak większość studentów po szkole, chcieli zacząć pracować i usamodzielnić się finansowo. I tutaj pojawiają się problemy.

Obu nie było łatwo znaleźć pracę i ich drogi rozeszły się na rok.

Po roku przypadkowo spotkają się (pewnie dzięki nasza-klasa.pl :-). Jeden z nich pracuje jako kierowca w hurtowni, a drugi pracuje w swoim zawodzie i zarabia przyzwoite pieniądze realizując swoją pasję.

Jak sądzisz co sprawiło, że podobne do siebie osoby znalazły się ostatecznie w skrajnie innej pracy i mają zupełnie inne życie? Nie były to przecież kontakty ani wykształcenie, oboje mieli identyczne szanse, a jednak...

Odpowiedź poznasz już niedługo, czytaj dalej.

Jak znaleźć lepszą pracę w dzisiejszej Polsce?

Na pewno słyszałeś, że teraz w Polsce jest jeden z najniższych poziomów bezrobocia w ciągu ostatnich lat. Nasza gospodarka jest w rozkwicie, a pracodawcy na gwałt szukają nowych pracowników, których są w stanie hojnie wynagradzać, tylko dlatego, że brakuje ludzi do pracy.

Wszyscy Ci, którzy wyjechali do pracy za granicą, zostawili za sobą pustkę w sile roboczej, którą trzeba jakoś zapełnić.

Zobacz pełen opis i pobierz darmowy e-book promocyjny oraz zobacz opinie klientów na temat tej publikacji.
KLIKNIJ ABY ZAMÓWIĆ

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Metody poszukiwania pracy - Anna Pasławska-Mioduszewska

Metody poszukiwania pracy - Anna Pasławska-Mioduszewska

Jak znaleźć pracę swoich marzeń?