Zdrowie

Promocje

Najczęściej kupowane

Informacje

Producenci

Ostatnio przeglądane

Oswoić atopowe zapalenie skóry - Agnieszka Kądziołka Zobacz większe

Oswoić atopowe zapalenie skóry - Agnieszka Kądziołka

ZM_112

Nowy produkt

Poznaj pomocne sposoby, wykorzystywane przez mamę dwójki dzieci chorych na AZS

Więcej szczegółów

19,97 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Poznaj pomocne sposoby, wykorzystywane przez mamę dwójki dzieci chorych na AZS

Dowiedzieliście się właśnie, że Wasze dziecko ma skazę białkową/AZS? Nie wiecie, co robić, aby mu pomóc, a niestety lekarz nie ma czasu na przekazanie Wam wszystkich wskazówek w ciągu krótkiej wizyty? Zachęcam do zapoznania się z ponizszym materiałem...

Czym jest atopowe zapalenie skóry?

Objawy AZS są inne u niemowląt, inne u dzieci starszych. U niemowląt AZS objawia się wysypką na buzi i nienaturalne czerwonymi policzkami. Policzki stają się szorstkie i błyszczące - tzw. lakierowane policzki. Wysypka może przenieść się na zgięcia łokci i kolan, a także za uszy - tzw. naderwane płatki uszne. Skóra swędzi, więc dziecko się drapie i jest niespokojne. Może dojść do zakażenia zmienionych miejsc. U starszych dzieci AZS przekształca się w suche, zaczerwienione placki na skórze rąk, nadgarstków, łokci i kolan, pośladków, może się przenieść na całe ciało.

Czytając ebooka Oswoić atopowe zapalenie skóry poznasz wiele cennych wskazówek na temat radzenia sobie z AZS. Przekaże Ci je osoba doświadczona w tym temacie - matka dwójki dzieci, która wiele nauczyła się podczas kilku lat walki z chorobą i ponieważ doszła do pewnych rozwiązań, które mogą pomóc również Twojemu dziecku - postanowała opisać je i udostępnić w formie ebooka.

Postanowiłam spisać moje doświadczenia i podzielić się moją wiedzą z innymi Mamami (napisałabym Rodzicami, ale wiem, że to właśnie Mamy bardziej się przejmują zdrowiem dziecka i szukają dobrych rozwiązań) - może dzięki temu inne dzieci szybciej wygrają ze skazą i AZS. Pamiętaj jednak, że nie jestem lekarzem i nie traktuj tego, co piszę w tym ebooku jak wyroczni - nie jest powiedziane, że coś, co pomogło nam, pomoże i Twojemu dziecku. Pamiętaj też, aby nie wprowadzać dziecku żadnych leków na własną rękę – zawsze najpierw poradź się pediatry lub alergologa. - pisze we wstępie do swojego ebooka Angieszka Kądziołka. Jej blog znajduje się na stronie http://atopowe-zapalenie.kadziolka.net/ .

Zobacz pełen opis i pobierz darmowy e-book promocyjny oraz zobacz opinie klientów na temat tej publikacji.
KLIKNIJ ABY ZAMÓWIĆ

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Oswoić atopowe zapalenie skóry - Agnieszka Kądziołka

Oswoić atopowe zapalenie skóry - Agnieszka Kądziołka

Poznaj pomocne sposoby, wykorzystywane przez mamę dwójki dzieci chorych na AZS