Platformy wibracyjne

Najczęściej kupowane

Informacje

Producenci

Ostatnio przeglądane

Dwusilnikowa platforma wibracyjna FIT-365 Zobacz większe

Dwusilnikowa platforma wibracyjna FIT-365

FIT-365

Nowy produkt

Platforma wibracyjna z technologią DUAL WBV MODE – rewolucyjna metoda kształtowania wibracji oparta na pracy dwóch niezależnych silnikach. Innowacyjny transfer energii generuje unikalną kombinację dwóch typów drgań jednocześnie: wibracje wahliwe i wibracje spiralne. Współdziałanie tych systemów gwarantuje najwyższą skuteczność treningową w zaskakująco krótkim czasie.

Więcej szczegółów

3 990,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

DUAL Wibrotrening
Unikalna formuła WBV oparta na jak dotąd niespotykanej kombinacji dwóch typów drgań, które precyzyjnie oddziaływują na nasze ciało. Wibracje wahliwe i wibracje spiralne generowane są w sposób pozwalający na trening z użyciem jednego bądź dwóch typów jednocześnie w zależności od potrzeb użytkownika.

Wibracje wahliwe – trening całego ciała
Zakres częstotliwości został dobrany z myślą o treningu całego ciała, poprawie struktury masy mięśniowej i skutecznym spalaniu kalorii. Doskonale rzeźbi sylwetkę, ujędrnia ciało i pozwala ten stan utrzymać przez jak najdłuższy okres czasu. Przypisana tej wibracji amplituda dodatkowo zmusza mięśnie do odruchowego kurczenia się, zwiększając efekt treningu.

Wibracje spiralne – trening stref docelowych
Idealnie dopasowane do ćwiczeń środkowej i dolnej partii ciała. Dodatkowo ze względu na zastosowany zakres wysokiej częstotliwości drgania mają właściwości masażu stymulując przepływ krwi i energii w organizmie i wzmacniając system immunologiczny.

Trwałość
Niezależna praca silników zapewnia długotrwałą wytrzymałość FIT-365. Dodatkowo wzmocniony zapewnia stabilność konstrukcji i gwarantuje płynną pracę urządzenia niezależnie od wagi użytkownika.

Bezpieczna powierzchnia treningowa
Dodatkowo wzmocniona płyta wibracyjna pokryta specjalną matą antypoślizgową zapewniającą stabilność nawet przy ekstremalnych pozycjach treningowych. Konstrukcja maty gwarantuje zwiększoną przyczepność i łatwość w utrzymaniu czystości.

Podświetlana konsola sterująca
FIT-365 wyposażono w najnowszej generacji komputer pokładowy z wyświetlaczem LED, który pozwala na łatwą intuicyjną obsługę. Podświetlany na niebiesko panel to nowoczesny design i czytelny elektroniczny wyświetlacz podający wszystkie istotne parametry treningu.

Programowanie indywidualnych kont użytkownika
Niespotykana w innych urządzeniach opcja indywidualnego programowania treningu. Użytkownik może zaprojektować aż 6 własnych ulubionych i najbardziej skutecznych programów i zakodować je w pamięci zewnętrznej urządzenia, aktywując je po podłączeniu pamięci USB do komputera platformy.

Podwójny system sterujący
Poza dotykowym panelem sterującym, platforma FIT-365 została wyposażona w unikalne przyciski szybkiego wybierania. Sterowniki zamontowane w bocznych uchwytach pozwalają w komfortowy sposób pilotować pracę urządzenia.

60-stopniowy rozbudowany zakres wskaźników
Wyjątkowo precyzyjne ustawienia poziomów prędkości podczas treningu w skali 0 -60. Tak dokładnie skalibrowane wartości pozwalają na niezwykle płynną prace i możliwość dopasowania intensywności treningu do każdego użytkownika.

Precyzyjny pomiar pulsu podczas treningu
Czujniki tętna w uchwytach pozwalają na stałą i bardzo dokładną kontrolę pracy serca podczas ćwiczenia. Elektroniczny sensor pobiera odczyt co 2 sekundy i automatycznie przesyła dane na panel sterujący.

Wzmacniające ekspandery linowe
Specjalistyczne uchwyty treningowe wspomagające stabilizację podczas ćwiczeń oraz pozwalające na dodatkowy trening górnej partii ciała.

Programy tematyczne
W zależności od potrzeb użytkownika, a także jego kondycji fizycznej, trening przygotowany został w trzech różnych programach: Regeneracja, Ćwiczenia Oczyszczające oraz Ćwiczenia Wyszczuplające. Każdy z opracowanych programów dostosowuje wibracje do ściśle określonych oczekiwań. W przypadku osób, które nie mogą nadmiernie obciążać stawów ze względu na ich stan zdrowia zaleca się korzystanie z programu Regeneracja.

Kosmiczne działanie
Podczas badań kosmonautów odkryto sposób na osteoporozę. Atrofia mięśni i zanik kości to jeden z największych problemów zdrowotnych, jakie towarzyszą długiemu przebywaniu w stanie nieważkości. Ubytek masy kostnej jest także problemem chorych na osteoporozę. Dotyczy to w głównej mierze kobiet po okresie klimakterium. Nowa terapia opracowana przez grupę naukowców związanych z NASA, być może pozwoli rozwiązać ten problem zarówno w przestrzeni kosmicznej, jak również na Ziemi. Codzienny trening 10-20 minutowy na platformie wibracyjnej może - zdaniem naukowców - powstrzymać degradację kości.

Parametry techniczne
nazwa produktu: platforma wibracyjna
model FIT-365
napięcie wejściowe: 230 V / 50 Hz
pobór mocy: 500 W + 300 W
amplituda wahliwa: 10 mm
częstotliwość wibracji wahliwej: 5 Hz - 14 Hz
poziom prędkości wibracji wahliwej:
60 poziomów prędkości
przemieszczenie w poziomie: 2 mm
częstotliwość wibracji spiralnej: 15 Hz - 40 Hz
poziom prędkości wibracji spiralnej: 60 poziomów prędkości
wymiary: ok. 580 mm x 680 mm x 1335 mm
maksymalne obciążenie: 150 kg
waga netto: 55 kg
waga brutto: 62 kg
certyfikat: CE

Przeciwwskazania
Jeżeli przechodzisz jakiekolwiek leczenie lub też uskarżasz się na któreś z poniższych objawów, przed użyciem urządzenia skonsultuj się ze swoim lekarzem:
- epilepsja,
- cukrzyca,
- choroby sercowo-naczyniowe,
- problemy z kręgosłupem / plecami,
- implant kolana lub biodra,
- ciąża,
- wszczepiony rozrusznik serca,
- wszczepione metalowe implanty,
- choroby zakrzepowe, guz,
- ostatnio przebyte infekcje, ostatnio operowane rany,
- dyskopatia, spondyloza, przepuklina,
- ostra migrena.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Dwusilnikowa platforma wibracyjna FIT-365

Dwusilnikowa platforma wibracyjna FIT-365

Platforma wibracyjna z technologią DUAL WBV MODE – rewolucyjna metoda kształtowania wibracji oparta na pracy dwóch niezależnych silnikach. Innowacyjny transfer energii generuje unikalną kombinację dwóch typów drgań jednocześnie: wibracje wahliwe i wibracje spiralne. Współdziałanie tych systemów gwarantuje najwyższą skuteczność treningową w zaskakująco krótkim czasie.