Przyrządy do ćwiczeń

Promocje

Najczęściej kupowane

Informacje

Producenci

Ostatnio przeglądane

BOSU 3D System Zobacz większe

BOSU 3D System

MFE390

Nowy produkt

3D System jest wyposażony w uchwyt – poręcz o regulowanej wysokości oraz dwa tubingi (gumy) z możliwością regulacji długości i naprężenia.

Więcej szczegółów

732,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

BOSU 3D System może stać się wstępem do treningu równoważnego dla początkujących. Sprzęt ten oferuje jednak znacznie więcej. Jest to dobra odmiana dla tych, którzy znają już BOSU Balance Trainer. Dzięki regulowanej poręczy oraz wymiennym tubingom (wchodzącym w skład stacji) zwiększa się jego wszechstronność i różnorodność zastosowań.

Stacja BOSU sprawia, że trening może być przyjemny i jednocześnie bardzo skuteczny. 3D System jest wyposażony w uchwyt – poręcz o regulowanej wysokości oraz dwa tubingi (gumy) z możliwością regulacji długości i naprężenia.

Specjalna konstrukcja pozwala przeprowadzić trening również z osobami starszymi i o ograniczonej sprawności ruchowej. Jeżeli trener prowadzi zajęcia z więcej niż jedną osobą jednocześnie, mniej sprawny uczestnik może wciąż ćwiczyć zgodnie ze swoim stopniem zaawansowania, asekurując się samodzielnie. BOSU 3D System jest idealnym rozwiązaniem w treningu z osobami, które chcą poprawiać koordynację i wzmocnić mięśnie.

Dzięki cechom takim jak m.in. łatwość w obsłudze, bezpieczeństwo i komfort podczas ćwiczeń BOSU 3D System zdobywa wielu zwolenników i jest coraz bardziej rozpoznawalne.

Uwaga w skład zestawu nie wchodzi przyrząd BOSU widoczny na zdjęciu

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

BOSU 3D System

BOSU 3D System

3D System jest wyposażony w uchwyt – poręcz o regulowanej wysokości oraz dwa tubingi (gumy) z możliwością regulacji długości i naprężenia.