Rowery spinningowe InSportLine

Najczęściej kupowane

Informacje

Producenci

Ostatnio przeglądane

Rower spinningowy OMEGA Zobacz większe

Rower spinningowy OMEGA

IN152

Nowy produkt

Profesjonalny rower z kołem zamachowym o wadze 24 kg przeznaczony do kolarskiego i siłowego treningu w fitness centrach jak i w domu. Wysokiej jakości system hamowania z płynną regulacją zapewni Państwu cichą pracę. Stalowa rama roweru jest masywna i stabilna.

Więcej szczegółów

3 450,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Rowery treningowe (cyklotrenażery) w ostatnich latach stały się bardzo popularnym artykułem sportowym. W fitness studiach dziesiątki ludzi każdego dnia poci się w jednakowym tempie i z maksymalnym zapałem w towarzystwie głośno motywującego trenera. Polecamy Państwu zakupić właśnie taki cyklotrenażer, jeśli chcą Państwo ćwiczyć przede wszystkim dolne i środkowe partie ciała, stymulować jazdę na rowerze, czy też preferują Państwo już wspomniany spinning. W naszej ofercie znajdą Państwo wybrać urządzenia w różnych cenach, w zależności od stabilności konstrukcji trenażera (związane z frekwencją i intensywnością treningu), miary mechanizmu zamachowego, czy też innych, dla niektórych niezbędnych, dodatków (komputer, klipsy, wysuwana kierownica itp.)

Profesjonalny rower z kołem zamachowym o wadze 24 kg przeznaczony do kolarskiego i siłowego treningu w fitness centrach jak i w domu. Wysokiej jakości system hamowania z płynną regulacją zapewni Państwu cichą pracę. Stalowa rama roweru jest masywna i stabilna. Wysokiej jakości łożyska oraz specjalnie wzmocnione korby do dużego obciążenia. Możliwość używania obuwia kolarskiego dzięki kombinowanym pedałom SPD.

- górny trący system hamowania na duże obciążenie i o dłuższej żywotności
- wysokiej jakości ośrodek do bardziej wymagającego użytku
- stabilna stalowa rama
- 24 kg koło zamachowe z chromowaniem
- pasek przemysłowy zapewnia płynną i cichą pracę
- bez wolnobiegu z hamulcem awaryjnym
- 3-częściowe korby z zabudowanymi łożyskami SKF
- kombinowane pedały SPD
- regulowane siodełko w pionie i poziomie
- wielopozycyjna kierownica umożliwia różne pozycje uchwytu
- regulowana kierownica w pionie i poziomie
- bezprzewodowy 3-rzędowy komputer wyświetla: prędkość, dystans, czas, max. prędkość
- oprzyrządowanie, kółka transportowe
- kółka transportowe, uchwyt na bidon
- przeznaczony do treningu profesjonalnego oraz celów komercyjnych
- rozmiary po rozłożeniu:108 x 75 x 137,5 cm
- waga 60 kg
- maksymalna waga użytkownika: 150 kg
- maksymalny wzrost użytkownika: 200 cm

Kolor niebieski lub zielony

Rower w poziomie przeznaczony do profesjonalnego lub komercyjnego użytku (fitnesscentra, hotele, kluby, hale sportowe), wysoka dokładność oraz niezawodność, urządzenie nadaje się do użytku komercyjnego oraz w celach rehabilitacyjnych.

Zamówienia na ten model premiowane są bezpłatną dostawą firmą kurierską przy płatności przelewem lub poprzez system Przelewy24

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Rower spinningowy OMEGA

Rower spinningowy OMEGA

Profesjonalny rower z kołem zamachowym o wadze 24 kg przeznaczony do kolarskiego i siłowego treningu w fitness centrach jak i w domu. Wysokiej jakości system hamowania z płynną regulacją zapewni Państwu cichą pracę. Stalowa rama roweru jest masywna i stabilna.