Szczotki i mopy

Promocje

  • M 820 KOMPLET

    DWUCZĘŚCIOWY, ZMYSŁOWY KOMPLECIK TO...

    43,56 zł -40% 72,60 zł

Najczęściej kupowane

Informacje

Producenci

Ostatnio przeglądane

ACT NATURAL MODRAK mop na wilgotno / sucho

8039

Nowy produkt

wymiary: 50 x 46 x 14 cm

Więcej szczegółów

119,95 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Poduszka dużego mopa (do uchwytu 40 cm) jakości Premium z krótką pętelką, czterema warstwami mikrowłókna, do sprzątania na sucho i na wilgotno. Cztery warstwy mikrowłókna zapewniają większą chłonność i równomierne rozprowadzanie wilgoci. Dodatkowo mop posiada na obwodzie frędzle, które zarówno podczas sprzątania na sucho jak i na mokro zapewniają dokładniejsze usuniecie zanieczyszczeń z narożników, obszarów przyściennych i wokół nóg stołowych.
Podczas sprzątania “suchego” idealnie zbiera kurz, włosy, sierść zwierząt z każdego rodzaju podłóg, nadaje się również do “odkurzenia” ścian.
Sprzątanie na wilgotno (nie na mokro) przy użyciu tego rodzaju poduszki sprawdzi się na podłogach drewnianych, które nie lubią zbytniej wilgoci (panele, parkiet), na podłogach gładkich, na kaflach z połyskiem. Mop jest ergonomiczny (z łatwością przesuwa się po powierzchni).
Najlepsze efekty sprzątania tym mopem osiągniesz stosując odpowiednią technikę: nie mocz mopa pod bieżącą wodą, spryskuj podłogę i sprzątaj suchym mopem lub spryskuj poduszkę – mop ma być wilgotny, a nie mokry. Wtedy nie będzie pozostawiał smug na podłodze.
Posiada certyfikat Nordic Ecolabel.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

ACT NATURAL MODRAK mop na wilgotno / sucho

ACT NATURAL MODRAK mop na wilgotno / sucho

wymiary: 50 x 46 x 14 cm